10:26, 06-02-2024

07 березня 2024 року об 11:00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.861.05 Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій відбудеться захист дисертаційної роботи Ярового Олександра Володимировича на тему: «Моделі, методи та інформаційна технологія управління мобільними агентами на основі мережецентричного підходу з використанням диференціальної гри», яка представлена на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.13.06 «Інформаційні технології».

Захист відбудеться за адресою: 03110, м. Київ, вул. Солом’янська, 7.

Науковий керівник:

Завгородній Валерій Вікторович, доктор технічних наук, професор, доцент кафедри інформаційних систем та технологій Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Опоненти:

1. Зінченко Ольга Валеріївна, доктор технічних наук, доцент, завідувач кафедри Штучного інтелекту Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій.
  2.  Сова Олег Ярославович, доктор технічних наук, професор, заступник начальника центру – начальник наукового відділу досліджень та впровадження інноваційних технологій наукового центру проблем виховання доброчесності та запобігання корупції у секторі безпеки та оборони Національного університету оборони України.

Спеціалізація: Інформаційно-комунікаційні технології

Поступивши на дану спеціальність Ви будете вивчати структуру мережі Інтернет, проектувати інфокомунікаційні мережі (на базі технологій транспортних мереж IP/MPLS, Gigabit Ethernet, а також широкосмугового доступу xDSL, FTTx, GPON та WiFi), розробляти програмно-конфігуровані мережі SDN з системами віртуалізації мережних функцій використовуючи сучасне обладнання від провідних виробників - Ericsson, Cisco Systems, Iskratel, Alcatel-Lucent.

Спеціалізація: Інформаційно-комунікаційні технології