15:27, 06-02-2024

07 березня 2024 року об 13:00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.861.05 Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій відбудеться захист дисертаційної роботи Роїка Павла Дмитровича на тему: «Метод підвищення узгодженості експертних оцінок при підтримці прийняття рішень», яка представлена на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.13.06 «Інформаційні технології».

Захист відбудеться за адресою: 03110, м. Київ, вул. Солом’янська, 7.

Науковий керівник:

Циганок Віталій Володимирович, доктор технічних наук, старший науковий співробітник, завідувач відділу інтелектуальних технологій підтримки прийняття рішень Інституту проблем реєстрації інформації НАН України.

Офіційні опоненти:

1. Недашківська Надія Іванівна, доктор технічних наук, доцент, професор кафедри математичних методів системного аналізу Інституту прикладного системного аналізу Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».
  2.  Гнатієнко Григорій Миколайович, кандидат технічних наук, заступник декана з наукової роботи факультету інформаційних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Спеціалізація: Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Фахівець з підприємництва, торгівлі та біржової справи здійснює організацію підприємницької (у т.ч. торговельної та біржової) діяльності підприємства, вирішує проблеми формування ефективної загальної стратегії розвитку підприємства, обґрунтовує фінансово-економічну, товарну, збутову та кадрову підстратегії, визначає напрями підвищення ринкової вартості підприємства в умовах динамічного бізнес-середовища.

Фахівець може займати первинні посади на підприємствах різного профілю та організаційно-правової форми, в проектних організаціях, консультативних центрах, наукових та освітніх закладах.

Спеціалізація: Підприємництво, торгівля та біржова діяльність