День української писемності та мови у Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій 2023

09:57, 28-10-2023

27 жовтня  об 11:00 , у День української писемності та мови відбувся традиційний радіодиктант національної єдності.

Текст "Дороги України" написала письменниця та лауреатка Шевченківської премії Катерина Калитко.

Читав диктант актор театру та кіно Олексій Гнатковський, актор театру та кіно, який зіграв Івана Довбуша у нещодавно показаному на широких екранах фільмі «Довбуш». Раніше він закликав українців долучитися до Радіодиктанту в TikTok та розказав, як готувався до Радіодиктанту.

У Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій завідувачі кафедр університету, керівники, працівники різних підрозділів, студенти на чолі із завідувачем кафедри української мови приєднались до радіодиктанту.

Організатори пропонують усім охочим відправити написаний диктант на перевірку. Для цього необхідно:

• надіслати паперового листа за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001

Спеціалізація: Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю

Фахівець з інформаційної аналітики та зв’язків з громадськістю є «універсальним спеціалістом», який повинен досконало володіти фундаментальними знаннями з комунікативістики, інформаційно-аналітичної діяльності, лінгвістики, психології, маркетингу, дизайну, технологій нових медіа тощо, а це неможливо без тривалої підготовки за спеціальними навчальними курсами, які будуть введені до варіативної частини освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів визначеної спеціалізації.

Спеціалізація: Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю