З нагоди дня народження Т. Шевченка

11:10, 13-03-2018

12 березня 2018 року до Міжнародного флешмобу з нагоди дня народження Шевченка: як вірші Кобзаря звучать у виконанні іноземців, долучились іноземні слухачі з Конго, Гамбії, Тунісу, Кот-д'Івуару, Йорданії Підготовчого відділення Державного університету телекомунікацій під керівництвом викладачів кафедри української мови, які вирішили відзначати річницю трохи незвичайно – колективно прочитавши вірш Т.Г.Шевченка “Село”.

Село! І серце одпочине.
Село на нашій Україні
неначе писанка, село.
Зеленим гаєм поросло.
Цвітуть сади, біліють хати,
а на горі стоять палати,
неначе диво. А кругом
широколистії тополі,
а там і ліс, і ліс, і поле,
і сині гори за Дніпром.
Сам Бог витає над селом.

Як відомо, співробітники каналу іномовлення України UATV із США, Франції, Індії, Алжиру, Сирії та Йорданії у власній інтерпретації читали вірші Шевченка.

По-іншому зазвучали одні з найвідоміших віршів Шевченка.

Протягом двох століть твори Шевченка активно друкувалися як в Україні так і поза її межами. З’явився величезний пласт літератури, яка досліджувала різноманітні аспекти многогранної Шевченкової творчості. Вітчизняні та зарубіжні шевченкознавці наводять різні думки і інтерпретації спадщини письменника, але майже всі, шукаючи ключ до його творчості, знаходять його в українській народній поезії.

Спеціалізація: Енергоефективні технології в телекомунікаціях

Енергоефективні технології в телекомунікаціях - це технології, які спрямовані на ефективне (раціональне) використання енергетичних ресурсів в галузі, яка як ніхто потребує їх постійного споживання. Використання меншої кількості енергії для забезпечення того ж рівня енергетичного забезпечення, наприклад, базової станції або центру обробки даних.

Ця галузь знань знаходиться на стику інженерії, економіки, юриспруденції і соціології.

Спеціалізація: Енергоефективні технології в телекомунікаціях