Державний Університет Телекомунікацій

Іноземним слухачам про Державний університет телекомунікацій

07 листопада 2018 року  викладачі кафедри української мови познайомили іноземних слухачів Підготовчого відділення Державного університету телекомунікацій з кафедрою менеджменту, яка є структурним підрозділом Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Державного університету телекомунікацій, з метою можливості подальшого навчання в Університеті.

Іноземним слухачам було цікаво розказано про кафедру менеджменту, яка орієнтуючись на сучасні потреби ринку праці, здійснює навчання за програмою «Навчально-тренувальна фірма» (бізнес–тренажер), яка є прогресивною комплексною освітньою технологією, що надає можливості дізнатися про основи і тонкощі різних посад, зрозуміти загальні принципи реального функціонування сучасної фірми у процесі її господарської діяльності.

Студенти університету мають можливість отримати комплекс практичних знань, умінь і навичок щодо технології створення бізнесових структур та створення IT-системи управління підприємством (інформаційна піраміда менеджменту), а також отримати іменні сертифікати фахівця по використанню програмного комплексу «1С: Підприємство» та «Парус». Наявність таких сертифікатів дає конкурентні переваги нашим випускникам на ринку праці.

Дуже приємно, що спілкування, до якого також долучилися українські студенти першого курсу, пройшло в легкій невимушеній обстановці англійською та українською мовами.

Оцініть новину:
7

Читайте також

Шановні студенти! 07.11.18 о 15:15 в фітнес залісеанс «Одночасної гри в шашки» Чи знаєте ви що таке одночасна гра? Сеанс одночас..
07 листопада 2018 року викладачі кафедри української мови познайомили іноземних слухачів Підготовчого відділення Державного університету телекомунікац..
Вимоги ринку праці для випускників закладів вищої освіти, звісно, не однакові. Однак, те, що об’єднує всіх випускників – це брак практично..

Ключові слова

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 189
^