Державний Університет Телекомунікацій

Іноземним слухачам про Державний університет телекомунікацій

07 листопада 2018 року  викладачі кафедри української мови познайомили іноземних слухачів Підготовчого відділення Державного університету телекомунікацій з кафедрою менеджменту, яка є структурним підрозділом Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Державного університету телекомунікацій, з метою можливості подальшого навчання в Університеті.

Іноземним слухачам було цікаво розказано про кафедру менеджменту, яка орієнтуючись на сучасні потреби ринку праці, здійснює навчання за програмою «Навчально-тренувальна фірма» (бізнес–тренажер), яка є прогресивною комплексною освітньою технологією, що надає можливості дізнатися про основи і тонкощі різних посад, зрозуміти загальні принципи реального функціонування сучасної фірми у процесі її господарської діяльності.

Студенти університету мають можливість отримати комплекс практичних знань, умінь і навичок щодо технології створення бізнесових структур та створення IT-системи управління підприємством (інформаційна піраміда менеджменту), а також отримати іменні сертифікати фахівця по використанню програмного комплексу «1С: Підприємство» та «Парус». Наявність таких сертифікатів дає конкурентні переваги нашим випускникам на ринку праці.

Дуже приємно, що спілкування, до якого також долучилися українські студенти першого курсу, пройшло в легкій невимушеній обстановці англійською та українською мовами.

Оцініть новину:
9

Читайте також

14 та 15 січня 2019 року відбувся захист магістерських дипломних робіт зі спеціальності 054 «Соціологія». Магістерський рівень, на відміну..
Сьогодні в системі вищої освіти готується чимала кількість управлінців. Звісно, що професійний управлінець готується виключно у системі менеджмент-осв..
Інженер зв'язку - поняття широке, всередині нього існує багато спеціалізацій. Особливо їх стало багато в останні роки, в зв'язку з швидкими те..

Ключові слова

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 544
^