За крок до омріяного фаху: розпочалась переддипломна практика випускників бакалаврату кафедри публічного управління та адміністрування ДУІКТ

14:47, 17-04-2024

Цьогоріч переддипломна практика для випускників кафедри публічного управління та адміністрування Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій розпочалась з 15 квітня і закінчиться 10 травня.

Цьогорічні випускники кафедри публічного управління та адміністрування проходять практику в державних установах, місцевих органах влади, громадських організаціях, приватних компаніях, де отримують цінний досвід та співпрацюють з професіоналами у своїй галузі. Завдяки цьому, студенти займаються аналізом та обробкою даних, беруть участь у проєктах з публічного управління, здійснюють документаційне забезпечення управлінських процесів, спілкуються з громадськістю тощо.

Переддипломна практики – це ще один крок до омріяного фаху, тому студентам надзвичайно важливо максимально використати цей час для здобуття досвіду та вивчення нових професійних компетенцій, серед яких:

• отримання практичного досвіду: практика дозволяє студентам застосувати теоретичні знання, отримані під час навчання, на практиці; у практикантів є можливість долучитися до реальних адміністративно-управлінських процесів та відчути себе управлінцем, зрозуміти, які зміни необхідно робити в реальному секторі;
  • розвиток навичок: під час практики студенти отримують можливість розвинути низку фахових навичок (комунікація, управління проєктами, аналіз даних та прийняття рішень та ін.), що є надзвичайно важливим для побудови успішної кар'єри в сфері публічного управління та адміністрування;
  • підготовка до майбутньої фахової діяльності: практика допомагає студентам зрозуміти, чи відповідає сфера публічного управління та адміністрування їхнім інтересам і чи готові вони працювати в цій галузі у майбутньому;
  • збільшення конкурентоспроможності: студенти, які успішно пройшли практику, мають перевагу при працевлаштуванні, оскільки вони вже мають досвід роботи в сфері публічного управління та адміністрування.

Переддипломна практика – це важливий завершальний етап підготовки майбутніх фахівців-бакалаврів до професійної діяльності.

Під час практики студенти мають можливість застосувати теоретичні знання, набуті протягом навчання, у практичних ситуаціях реального фахового середовища, що, звичайно, сприяє підвищенню якості кваліфікаційної дипломної роботи.