Укр.

Студенти кафедри Публічного управління та адміністрування ДУІКТ пройшли стажування в Данії - стартувала нова програма

10:26, 09-05-2024

Міністерство інфраструктури України у партнерстві з Данським енергетичним агентством (DEA) започатковує програму для українських студентів у сфері енергоефективності для випускників вищих навчальних закладів.

Очікується, що програма українсько-данського енергетичного партнерства (UDEPP) під егідою DEA забезпечить підвищення потенціалу персоналу шляхом адаптації програми для випускників вишів.

З 29 квітня по 4 травня в рамках програми «Молоді студентські таланти сфери енергоефективності» за сприяння UDEPP та особисто міністра клімату, енергетики та ЖКГ Данії Ларса Огора відбувся візит делегації українських студентів до Королівства Данія.

Серед представників п’яти українських вишів були й студенти Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, які навчаються за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування»: Юлія Давидюк - студентка 3-го курсу, Софія Золотухіна та Олег Кулик - студенти 2-го курсу).

У ході стажування студенти познайомилися з системою енергоефективності у Королівстві Данія, європейським законодавством, системою державного управління у даному секторі, зустрілися з фахівцями публічного управління Mette Baltzer Hansen, Johan Iversen, Charlotte Munksgaar, які презентували національні та європейські цінності, верховенство права й успішної розбудови держави.

Наші студенти після завершення стажування успішно презентували здобуті знання та отримали сертифікати. У планах – подальша двостороння співпраця.

Запрошуємо талановиту молодь долучитися до прогресивної команди і стати студентом спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій!