Укр.

Студентське життя - новий етап життя!

10:34, 25-09-2023

Задля комфортного та безпечного проходження даного етапу, психологами було розроблено рекомендації для студенства.

Рекомендації для адаптації студентів-першокурсників:

1. Ефективно організовуйте робочий день та відпочинок;
  2. Одразу включайтеся, з головою поринайте у навчальний процес, щоб нічого не пропустити. Слід уже зараз зосередитися на успішному складанні першої сесії та мінімізації екзаменаційного стресу.
  3. На лекціях та практичних заняттях не відсиджуйтеся, а виявляйте свою активність – доповідайте, уточнюйте, запитуйте, вчасно виконуйте отримане завдання.
  4. Студентські роки це унікальна можливість для активного відпочинку, нових знайомств та саморозвитку. Не гайте дорогоцінного часу – розширюйте свій кругозір піклуйтеся про власне культурне зростання. Долучайтесь до культурних заходів, до різноманітних секцій тощо.
  5. Уникайте спілкування із «сумнівними» компаніями, які часто характеризуються асоціальними або деструктивними проявами (вживанням алкоголю, наркотиків, хуліганством тощо).
  6. Вирішуйте проблеми з кураторами і не бійтесь звертатись у разі потреби.
  7. Не створюйте емоційну напругу у відносинах із одногрупниками, намагайтесь завжди бути приязним і доброзичливим та знаходити компроміси.

Якщо ви відчуваєте складнощі в одному із пунктів або загалом відчуваєте потребу в психологічній допомозі - звертайтесь!

Також якщо ви маєте зацікавленість в темі психології або маєте певні ініціативи з цієї науки - звертайтесь до психолога в нашому університеті.

Провідний психолог
Адамюк Діана Сергіївна