Укр.

Просвітницький захід для першокурсників за підтримки провідного психолога та Студентської Ради

13:37, 27-10-2023

Адаптація до студентського життя - важливий етап в житті кожного студента. Адаптація безпосередньо буде сприяти підвищенню навчальної успішності студентів та підвищенню їхньої вмотивованості в навчальний процес.

26 жовтня для однієї з академічних груп Інституту інформаційних технологій було проведено просвітницький захід для студентів першого курсу. Було висвітлено зокрема тему адаптації до студентського життя, проблему булінгу та девіантну поведінку.

Дякуємо за активність та ініціативність Студентській Раді, а також за турботу про психічне здоров‘я наших студентів провідному психологу - Адамюк Діані Сергіївні.