Зимові ідіоми англійської мови

11:50, 09-02-2022

Ідіоми англійської мови та вирази є важливою частиною повсякденної англійської мови. Вони постійно з’являються як письмовою, так і розмовною англійською. Це може здатися великою роботою, але вивчення ідіом — це весело, особливо якщо ви порівнюєте ідіоми англійської з ідіомами вашої рідної мови. Давайте розглянемо ідіоми, пов’язані з зимовою тематикою.

Вивчення зимової лексики – це чудовий спосіб відкривати й практикувати нові слова, але є деякі слова, які мають інше значення, коли вони вживаються разом. Вивчення цих висловів – це чудовий спосіб покращити свої навички англійської мови та отримати нові знання. Завдяки ідіомам ваша мова стає більш вільною та привабливішою для інших.

• as cold as any stone – очень холодно;

The detective examined the body, already cold as any stone.

• a spell of bad weather –плохая погода;

In recent weeks, Ukraine has been hit by a spell of bad weather.

• dead of winter –наиболее холодный период;

It was the dead of winter when he met her.

• to break the ice – разрядить ситуацию;

No one had said a word until I broke the ice.

• to be snowed under (with sth) –иметь много работы;

He’s absolutely snowed under with work at the moment.

• cold snap – похолодание;

There’s a cold snap coming tonight.

• bundle upодеваться потеплее.

Be sure to bundle up if you go outside.

Вивчення ідіом з прикладами та їх значенням — найкращий спосіб освоїти їх і зробити ваше письмо більш привабливим. Спробуйте практикувати ідіоми на своїх власних прикладах.

Науково-методичне повідомлення підготувала
ст. викладач Микитюк А.Д.