International Telecommunication Union

14:20, 19-05-2016

Для всіх, хто поглиблено вивчає англійську мову і цікавиться вивченням спеціальної термінології за фахом: англомовні відомості про ITU (International Telecommunication Union), членом якого став Державний університет телекомунікацій, подано на сайті http://www.itu.int/ru/Pages/default.aspx

Довідково з цього сайту:

"Міжнародний Союз Електрозвязку"

МСЕ є спеціалізованою установою Організації Об'єднаних Націй в області інформаційно-комунікаційних технологій - ІКТ.

Ми розподіляємо радіочастотний спектр і супутникові орбіти в глобальному масштабі, розробляємо технічні стандарти, що забезпечують можливість безперешкодного з'єднання мереж і технологій, і прагнемо покращити доступ до ІКТ для недостатньо обслуговуючих спільнот усього світу.

Членський склад МСЕ - це представницький підбір організацій галузі ІКТ. Маючи в рядах своїх членів організації з державного та приватного секторів, ми займаємо унікальну позицію серед установ ООН. Так, крім 193 держав-учасниць, в членський склад МСЕ входять регуляторні органи в сфері ІКТ, багато провідних академічних закладів і близько 700 приватних компаній.

У світі, який стає все більш взаємозалежним, МСЕ є єдиною глобальною організацією, що охоплює всіх учасників цього динамічного і стрімко зростаючого сектора."