Міжнародні зв’язки кафедри Іноземних мов

11:52, 03-06-2016

Міжнародний науково-практичний семінар «Студент у центрі уваги під час навчання іноземної мови» було проведено нашим важливим партнером – Міжнародним освітньо-методичним центром Pearson – Dinternal.

Їх головний офіс в Україні провів цей захід у Національній Парламентській бібліотеці України 17 травня 2016. Було залучено і представника кафедри ІМ Державного університету телекомунікацій, разом з більше 40 інших учасників.

Серед цікавих презентацій:

• Деякі особливості організації заняття;

• Навчання читання;

• Підготовка студентів до іспитів.

Семінар проводили фахівці С.Сорочинська, Г. Білоус, О. Міходуй та інші.

Довідково про Пірсон: Центр - один із провідних світових освітньо-методичних установ в галузі навчання англійської мови.

Його eлектронні адреси:

Захід виявився дуже корисним. Також з’ясовано питання запрошення методистів центру в Державний університет телекомунікацій, і першу зустріч вже було проведено 31 травня 2016.