Огляд англомовних ЗМІ України (червень 2016)

11:49, 08-07-2016

Дозвольте звернути вашу увагу, шановний читач, на статтю “Swedish IT firms say they find land of opportunity in Ukraine” (“ІТ-фірми Швеції стверджують, що вони знаходять багато можливостей в Україні”).

Цю статтю було надруковано в щотижневому виданні “KYIV POST” (газета існує з 1995 р. і є одним із основних англомовних видань України [http://www.kyivpost.com]) в номері за 10.06.2016. Стаття є цікавою як з фахової, так і з лінгвістичної точок зору.

В ній наведено такі відомості:

• про 6 шведських компаній ІТ сектору, які працюють в Україні;
  • про причини їх співпраці з Україною;
  • про позитивні риси українських ІТ-фахівців і інженерів зокрема їхній професіоналізм, ентузіазм, творче ставлення до праці та ін.

Посилання на статтю: http://www.kyivpost.com/article/content/technology/swedish-it-firms-say-they-find-land-of-opportunity-in-ukraine-415923.html