Розвиток навчально-матеріальної бази (НМБ) кафедри іноземних мов

12:40, 16-09-2016

В Державному університеті телекомунікацій велику увагу приділяється якості навчання англійської мови. Важливим фактором цього є створення належних навчально-матеріальних умов.

По-перше, продовжується розгортання і укомплектування першої в університеті сучасної мультимедійної мовної лабораторії.

По-друге, в Державному університеті телекомунікації вперше закуплено такі кращі світові підручники з англійської мови:

• English for IT (1,2);

• English for Telecoms та ін.

• Market Leader;

По-третє, продовжується створення сучасної on-line-бібліотеки за напрямом діяльності кафедри ІМ. Складається перелік відповідних on-line-ресурсів, до якого входять:

Використання сучасної НМБ в процесі навчання англійської мови безумовно забезпечить ефективність навчання.