7 цікавих фактів про англійську мову

22:38, 03-10-2016

Англійська є одна з найпоширеніших мов у світі, так що не дивно, що так багато людей хочуть навчитися говорити англійською мовою.

На уроках англійської ви, без сумніву, дізнаєтеся цікаві речі, але можливо, ви не чули про такі факти:

1. 'I am' являється найкоротшим закінченим реченням в англійській мові.
  2. Найдовше англійське слово, яке може бути прописано без повторення літер 'uncopyrightable'.
  3. Наступне речення містить сім різних варіантів написання звуку "ee": 'He believed Caesar could see people seizing the seas'.
  4. В англійській не існує слів, що римуються з month, orange, silver або purple.
  5. 'Queueing' це єдине слово з п'ятьма послідовними голосними (п'ять голосних підряд).
  6. 'Pronunciation' слово, яке найчастіше неправильно вимовляється в англійській мові!
  7. Найважча скоромовка в англійській мові "sixth sick sheik's sixth sheep's sick". Чому б не спробувати вимовити її зі своїми друзями і подивитися чи хтось із них може сказати скоромовку, не роблячи помилку?