ВИМОВЛЯЙ ПРАВИЛЬНО!

11:00, 18-10-2016

«10 англійських слів, які ви можете неправильно вимовляти» - таку назву носить один із коротких безкоштовних відео-уроків англійської від Люсі.

Чи правильно ви вимовляєте такі слова, як фрукти, хаос, черга, чіпси, зручний, овочі, шоколад, вівторок, середа? Дізнатись про це можна переглянувши цей відео-урок.

Make or Do? Ці два дієслова мають однаковий переклад, проте вживаються з різними словами. Вивчити нюанси вживання цих дієслів можна переглянувши ще один відео-урок.

Дізнатись більше та підписатись на безкоштовні відео-уроки англійської від Люсі можна тут.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси