Чотири спроби виправдати себе, методика УСПІХУ!

15:36, 30-11-2017

У нашому університеті проводиться значна робота, яка сприяє підвищенню рівня вивчення і оволодіння іноземною мовою, який необхідний для успішного працевлаштування та подальшого кар’єрного зростання.

Разом з тим у нас всіх час від часу з’являються негативні думки про можливі невдачі. Вивчаючи будь-яку іноземну мову, а особливо англійську запам’ятай: успіх у тобі. Налаштовуй себе на нього.

Ось такі речі ми говоримо собі:

I’ve tried everything — Я спорував все.

That works for them, but that WOULDN’T work for me — Це спрацювало у них але не спрацює у мене.

You just don’t understand — Ти просто не розумієш.

Easier said then done — Легше сказати ніж зробити.

Насправді людина спантеличина, розбита і так боїться провалу, що не хоче спробувати досягти успіху.

На шляху до успішного вивчення мов не кажи, що не здатен вивчити слова, тексти і т.п. — визнай, що ти не спробував всіх методик вивчення.

Проаналізувавши свої помилки, вибудуй стратегію вивчення. Не думай, що люди котрі більш успішні у вивчені мови просто здібніші, прояви більше наполегливості.

Зокрема радимо такі методики вивчення слів:

Картки: вивчайте слова по картках, на яких з різних сторін написано слово і його переклад.

Пісні: запам’ятовування слів перетворюється на справжнє задоволення.

Метод “навпаки": напиши слова навпаки і диктант буде успішним.

Мнімотехніка: за допомогою асоціацій і зв'язків один з одним легко вивчити слова.

Синонімічний ряд: Зроби мову насичинішою, сформуй список схожих слів і вони запам’ятаються.

Читання: запам’ятовуєш слова завдяки постійній повторюваності слів у тексті.

Аудіо: запам'ятовуєте нові слова, прослуховуючи аудіозаписи або переглядаючи фільми іноземною мовою.

По-крокове вивчення мови призведе до усунення прогалин в усіх сторонах мовленєвої компетенції.

Ми сподіваємось на ваш успіх!

Підготувала старший викладач кафедри іноземних мов Требик Ольга Сергіївна