Навіщо використовувати BLENDED LEARNING? (Частина 1)

12:16, 13-04-2018

Головним завданням дисципліни «Іноземна мова» є оволодіння студентами іноземною мовою, як засобом комунікації в письмовій та усній формах. Також, не менш важливою в освітньому процесі є наявність виховного елементу для подальшого розвитку особистості студента і його світогляду, досягнення ним рівня B2.

Виходячи із завдань предмета, виникає безліч методик раціоналізації процесу навчання. Одна з таких методик це змішане навчання.

Змішане навчання (англ. «Blended learning») - методика навчання, в рамках якої студент отримує знання в двох основних режимах:

• очно з викладачем;
  • в самостійному он-лайн режимі.

Таким чином, даний підхід дає можливість враховувати і контролювати такі обставини як: час, місце, темп і спосіб вивчення матеріалу.

Важливим питанням для будь-якого навчання є відвідуваність аудиторних занять. Одним із рішень цієї проблеми може стати «Linga UA» - онлайн-платформа вивчення іноземних мов, створена за стандартами ЄС.

Концепція «Linga UA» полягає в тому, що кожен слухач повинен пройти 150-300 уроків (в залежності від заданого рівня) по 1-9 місяців (в залежності від регулярності і частоти занять).

Курс навчання розбитий на дві частини: А1 + А2 і В1-В1+ - кожна частина по 150 уроків. Тривалість кожного курсу по 150 уроків.

Особливості планування і проведення занять:

• Проведення вступного заняття, яке формує у студента розуміння суті методики;
  • Проходження занять;
  • Адаптація курсу навчання відповідно до вимог студентів;
  • Фінальний тест для кожного користувача;
  • Нагородження сертифікатами тих, хто закінчив рівень.

Форми і засоби навчання:

• Унікальна інтернет-освітня програма навчання;
  • Зручне спілкування з викладачем в форматі «питання-відповідь»;
  • Проведення вебінарів і он-лайн конференцій.

Використання зазначеного підходу дозволяє покращувати результативність навчання/самонавчання англійської мови.