Особливості дистанційного навчання на кафедрі іноземних мов

16:26, 20-04-2020

Дистанційне навчання на кафедрі іноземних мов – важлива складова інноваційної моделі, активно впроваджуваної у Державному університеті телекомунікацій .Особливого значення дана форма навчання набула в умовах епідемії COVID-19. Наразі застосовувати традиційні форми організації навчального процесу не має можливості.  Наш найцінніший ресурс - час - як і раніше з нами, і головне завдання кожного студента сьогодні - правильно ним розпорядитися таким чином, щоб з карантину  отримати максимальну користь.

Викладачі кафедри іноземних мов роблять все, щоб студенти ДУТ продовжували отримувати знання ефективно, а головне безпечно. Інтернет забезпечує інтерактивну взаємодію викладачів та студентів, які мають повний доступ до навчально-методичних комплексів, виконання самостійних робіт, освітніх платформ. Викладачі кафедри систематично проводять заняття за допомогою освітньої платформи Google Classroom Discord, Skype-заняття, повідомляють про розміщення навчальних матеріалів за допомогою мессенджерів Telrgram, Viber визначають дедлайни, перевіряють та оцінюють виконані завдання.

Працюючи з дому, наші студенти часто самостійно визначають свій графік, і немає нічого дивного, що у багатьох всі процеси змістилися до другої половини дня: активна робота починається о полудні, а закінчується пізно ввечері. Разом зі студентами, викладачі обирають зручний час та темп вивчення матеріалу.

Ми пережили багато різноманітних криз і знаємо: вони завжди закінчуються, а перемагає в результаті той, хто не втрачав часу дарма. Пам'ятайте, що там, де закриваються одні двері, завжди відкриваються інші, а ваше завдання - відшукати їх і грамотно скористатися обставинами.

Науково-методичне повідомлення підготовила Ніколаєва А.А