Другокурсники-документознавці ДУІКТ на заняттях з діловодства

20:03, 07-04-2024

Сучасні документознавці – це фахівці широкого профілю, які, використовуючи новітні інформаційні технології, забезпечують комунікації установи чи організації із зовнішнім світом, тобто  відповідають за правильність та грамотність оформлення документації, порядок, умови її зберігання та обліку. Адже робота з документами – це не лише високий рівень професійності, а й цікавий та захоплюючий процес. Людина, яка присвячує себе цій професій, може розраховувати на високу матеріальну стабільність і успіх.

В умовах переходу від паперового до електронного документообігу ринок праці як в Україні, так і за кордоном орієнтується на молоду генерацію фахівців, здатних створювати якісні інформаційні продукти й послуги, яких потребує сучасне суспільство.

Здобувачі вищої освіти за програмою «Документознавство та інформаційна діяльність» першого (бакалаврського) рівня, навчаючись на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, отримують від висококваліфікованих викладачів глибокі й детальні знання про новітні діловодні технології, управління системами документообігу як паперового, так і електронного, організацію заходів із забезпечення інформаційної безпеки та достовірності інформації. Саме ці дисципліни забезпечують їм гарантоване працевлаштування, гідний заробіток та незалежне майбутнє.

Наприклад, на заняттях з діловодства здобувачі групи ДЗД-21 глибоко занурюються в тонкощі оформлення різних типів документів: розпорядчих, організаційних, інформаційних та інших. Засвоюючи тему «ДСТУ 4163-2020 Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації. Вимоги до оформлення документів», здобувачі на лекційних та практичних заняттях опрацьовують тонкощі оформлення та розташування реквізитів на бланках документів, переглядають і аналізують приклади реквізитів у документах різних типів, занотовують зразки в конспекти, формують папки з документами.

Щоденна наполеглива праця здобувачів кафедри документознавства дає реальні результати. Багатьом вже на 3-4 курсах пропонують працевлаштування.

Усі викладачі кафедри документознавства та інформаційної діяльності ДУІКТ зацікавлені в тому, щоб навчити, передати досвід і допомогти, тому здобувачі не бояться робити помилки та просити про допомогу. Доценти та професори кафедри завжди наполегливо допомагають в отриманні практичних навичок, які потім стають в нагоді здобувачам уподальшому при пошуку роботи. Це, до речі, відбувається доволі легко, адже кафедра документознавства та інформаційної діяльності Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій співпрацює з великою кількістю партнерів - провідних українських і міжнародних компаній, які надають можливість стажування під час навчання, а також приймають до себе на роботу після закінчення.

Шановні майбутні першокурсники, ЗАПРОШУЄМО до наших лав !!!

За детальнішою інформацією звертайтеся:

(063)5050628, (097)3362856, е-mail: vtm76@ukr.net
Тетяна Сидоренко,
завідувач кафедри документознавства та інформаційної діяльності