Укр.

Отримання якісної освіти є ключем до відкриття нових можливостей і досягнення професійних вершин

10:45, 20-10-2023

Кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій пишається своїм випускником Гороховим Олександром. Завдяки зусиллям, працелюбству та, звісно, якісній освіті, яку він отримав у нас, він зміг не просто втілити свої знання в практиці, а й стати частиною одного з лідерів телеком-індустрії - компанії lifecell, на посаді інженера з гарантування якості та тестування мережі. Його досвід та розуміння галузі буде надзвичайно цінним для кожного з нас.

Сьогодні Олександр як представник компанії роботодавця ділиться практичними знаннями з студентами нашої кафедри.

Інвестиції в освіту Олександра дозволили не просто отримати знання у відповідній галузі, але й демонструвати їх під час стажування, набиратися важливого досвіду і розширювати компетенції. Знання, отримані під час навчання, дали можливість активно залучатися до проектів, взаємодіяти з відомими спеціалістами в галузі та здійснювати оптимізацію різних мережевих систем.

Послухаєм Олександра як це було:

Свій шлях до lifecell я розпочав з заповнення анкети та відправки резюме за програмою JUMP into life:) Побачив новину на сайті університету та вирішив, чому б не спробувати зарекомендувати себе як студента та спеціаліста, який навчається в галузі телекому на кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій.

Після відбору серед поданих заявок та бажіючих з усієї країни, мені зателефонувала рекрутер та запросила до співбесіди для більшого ознайомлення з програмами стажування, а також зі мною, як особистістю.

Переді мною стояв не легкий вибір для вирішення напрямку та мого подальшого розвитку. У результаті обрав для себе планування та опримізацію транспортної мережі.

Стажування тривало шість місяців. За цей період нам були проведені зустрічі не тільки за обраною програмою, але й з представниками окремих дирекцій, які, в загальному, відіграють важливу роль в розвитку компанії. Це дозволило прокачати не тільки hard skills, але й soft skills. Також в процесі ми були залучені до певних задач та проєктів.

По успішному закінченню програми на нас чекали приємі подарунки та сертифікати.

Пізніше отримав запрошення на посаду інженера в мобільній мережі. Й наразі отримую задоволення від своєї роботи.

Тому важливо відмітити, освіта не лише відкриває двері до великих компаній, але й стає фундаментом для будівництва вдалих кар'єрних стратегій, розвитку навичок та здійснення амбітних професійних мрій. В кінцевому підсумку, це не просто ступінь або диплом, а ключ до стабільного і якісного професійного життя.

Шановні абітурієнти!!!

Запрошуємо на навчання до Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій за престижною, актуальною, перспективною спеціальністю 172 - Електронні комунікації та радіотехніка! на кафедру мобільних та відеоінформаційних технологій за освітньою програмою:

бакалаврів “Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення”
та
магістрів
 “Апаратура радіозв’язку, радіомовлення і телебачення”

Якщо у Вас виникають питання щодо вступу  на кафедру МВТ,
ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО НАС: Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 136;
 тел., Viber/Telegram 068-219-50-50

або

приходьте і ми Вам допоможемо на місці за адресою:
 Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 136
 з 9:00 до 16:00!