Укр.

Вибір професії: викладачі ДУІКТ зустрілися з бориспільськими школярами

13:40, 03-05-2024

Вибір майбутньої професії - завжди хвилюючий і відповідальний процес для випускників шкіл. Зорієнтуватися у різноманітті спеціальностей майбутнім абітурієнтам допомогли науково-педагогічні працівники кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій.

У рамках профорієнтаційної роботи 1-3 травня 2024 року викладачі відвідали ліцеї м. Борисполя і зустрілися не тільки з випускниками 11-х класів, а й  з ліцеїстами 10-х класів.

Бориспільські ліцеї «Лідер» (школа № 6) та ліцей «Патріот» (школа № 3) займають передові місця по якості підготовки школярів на Київщині і завжди радо зустрічають представників нашого університету. Директорка ліцею «Патріот» Ірина Панкявічене та директорка ліцею «Лідер» Віра Мазура завжди знаходять час для організації продуктивного спілкування ліцеїстів з викладачами нашого університету.

Наші зустрічі відбуваються на постійній основі і є цікавими та оригінальними - викладачі розповідають про освітні програми нашого Університету, а ліцеїсти дінаються, як реалізувати себе в Україні, бути конкурентоспроможними на ринку праці, уникнути проблем при виборі навчального закладу для подальшого навчання та вибору майбутньої професії.

В пріоритеті для нас не частота візитів і кількість відвіданих  шкіл, а якість спілкування як з майбутніми абітурієнтами, так і з передвипускними класами ліцеїстів. Можливим це стало завдяки  ініціативі директора Навчально-наукового інституту телекомунікацій Владислава Кравченка  про укладення договорів щодо співпраці між університетом і Бориспільськими школами.

На кафедрі мобільних та відеоінформаційних технологій за минулий рік вдалося впровадити найсучасніше супутникове обладнання Ілона Маска - Starlink, навчання на якому проходять всі студенти першого курсу університету. Фундаментальні знання в галузі телекомунікацій гарантують їм отримання високооплачуваного робочого місця на ринку праці.

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій  посідає 6 позицію в рейтингу в Україні (середня зарплата випускників і студентів в місяць 2950$, а 8 з 10 студентів рекомендують вступ до саме до нашого університету).

Для того щоб вступити на кафедру Мобільних та відеоінформаційних технологій Вам потрібно звернутися до завідувачки кафедри, контактні дані якої зазначені нижче, та заповнити надану Вам заяву на вступ на кафедру.

Запрошуємо Вас на день відкритих дверей!