Відкрите заняття з вищої математики

15:56, 12-12-2023

11 грудня відбулася відкрита лекція доцента кафедри вищої математики, математичного моделювання та фізики Маланюк Наталії Михайлівни на тему: «Похідна функцій однієї та багатьох змінних» для студентів першого курсу, які навчаються за спеціальністю 125 – «Кібербезпека та захист інформації».

Лекція націлена на формування у здобувачів вищої освіти базових теоретичних знань щодо широкого застосування похідної. Головна мета – поглибити й розширити знання студентів про похідну та диференціал; закріпити навички знаходити похідну, показати її місце і значення при розв’язуванні задач прикладного спрямування.

Подання теоретичного матеріалу супроводжувалося інформативно-ілюстративною презентацією та паралельним  розв’язуванням задач за темою лекції. Значну увагу викладач приділив можливостям використання методів диференціального числення в майбутній професійній діяльності.

Студенти активно відповідали на поставлені запитання, проявили зацікавлення до теми лекції, брали участь у дискусіях, обговоренні практичних завдань і занотовували корисну інформацію.

Спеціалізація: Телекомунікаційні системи та мережі

Проектування, побудова та технічна експлуатація різноманітних телекомунікаційних мереж та їх складових, широкосмугові мультисервісні транспортні мережі, волоконно-оптичні лінії зв'язку, мережі майбутнього, сучасні системи мобільного зв`язку, системи абонентського радіодоступу, розвиток та оптимізація елементів телекомунікаційної інфраструктури, проектування та експлуатація сучасних систем та ліній передачі, комутаційних систем, технології та протоколи сучасних телекомунікаційних мереж, обладнання телекомунікаційних мереж.

Спеціалізація: Телекомунікаційні системи та мережі