Укр.

Заняття з цивільного захисту

12:10, 30-04-2015

29 квітня 2015 року в 515 аудиторії відбулося чергове планове заняття з цивільного захисту для працівників університету на тему «Заходи захисту працівників університету від іонізаційного випромінювання та радіаційного забруднення місцевості».

Заняття проводив завідувач кафедри вищої математики, доктор технічних наук, професор Барабаш О.В.

На занятті були присутні: кафедра вищої математики, кафедра безпеки життєдіяльності, кафедра фізичного виховання та кафедра прикладного програмування.

Спеціалізація: Програмна інженерія

Програмна інженерія пов'язана з усіма аспектами виробництва програмного забезпечення: від початкових стадій створення до підтримки системи після передачі замовнику.

Якщо Вам подобається захоплюючий процес розробки веб-сайтів, комп'ютерних ігор, створення та обробки баз даних, та багато іншого, то Вам слід обрати спеціалізацію «Програмна інженерія».

Спеціалізація: Програмна інженерія