Укр.

Адаптація майбутніх студентів до навчання в Державному університеті телекомунікацій

08:06, 02-04-2016

Основною метою навчання учнів на підготовчому відділенні Державного університету телекомунікацій є якісна підготовка учнів до зовнішнього незалежного оцінювання та залучення їх до навчання у технічному університеті.

З цією метою 22 березня 2016 року в 517 аудиторії (Лабораторія інтерактивних технологій при кафедрі вищої математики) Державного університету телекомунікацій було проведено заняття з математики для слухачів підготовчого відділення. Заняття проводила кандидат технічних наук Жебка Вікторія Вікторівна.

Викладач повідомила, що вища математика в університеті викладається на трьох рівнях: теоретичний на лекціях (відображення основних теоретичних відомостей необхідних для вирішення практичних задач), практичний на практичних заняттях (застосування отриманих теоретичних знань при розв’язуванні прикладних задач) та обчислювальний на лабораторних заняттях за допомогою програмного забезпечення.

Саме за допомогою представленого підходу до навчання математики викладачами кафедри (Жебка В.В. та Шевченко С.М.) було розроблено та проведено практичне заняття «Диференціювання та інтегрування функції однієї змінної» для слухачів курсів. В якості програмного забезпечення використовувалася програма Maxima.

Заняття тривало 2 години та викликало велику зацікавленість з боку слухачів. Вважаємо, що така методика дозволяє не тільки забезпечити покращення навчальних досягнень слухачів курсів та сприяє підвищенню інтересу до математики як інструменту для розв’язання професійних задач фахівців технічних спеціальностей.

Спеціалізація: Інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки

Підготовка за даною спеціалізацією передбачає оволодіння наступними компетенціями: розробка конструкції деталі радіоелектронного апарату (РЕА), схем окремих вузлів та виробів мікроелектронної техніки, конструкції друкованої плати мікрозборки, конструкції плати гібридно-плівкової мікросхеми, конструкції вузла РЕА (вузла на друкованій платі, гібридно-плівкової мікросхеми), конструкції вузла РЕА з виконанням перевірочних розрахунків та корегування конструкції за результатами випробувань, конструкції блоків, частин високих ієрархічних рівнів та закінчених пристроїв РЕА; конструкторський супровід виробництва РЕА; модернізація та уніфікація конструкцій існуючих РЕА.