Укр.

Нарада кафедри вищої математики стосовно профорієнтаційної роботи

15:16, 08-04-2016

6 квітня 2016 року відбулась нарада кафедри вищої математики стосовно профорієнтаційної роботи. Обговорили важливість агітації школярів міста Києва для вступу до Державного Університету Телекомунікацій.

Завідуючий кафедри Олег Володимирович Барабаш наголосив на тому, що кожен викладач  повинен відвідати школи для агітації абітурієнтів на найближчому тижні. Викладачі розподілили школи в які підуть проводити профорієнтаційну роботу. Кафедра вищої математики готова якісно агітувати абітурієнтів.

Спеціалізація: Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю

Фахівець з інформаційної аналітики та зв’язків з громадськістю є «універсальним спеціалістом», який повинен досконало володіти фундаментальними знаннями з комунікативістики, інформаційно-аналітичної діяльності, лінгвістики, психології, маркетингу, дизайну, технологій нових медіа тощо, а це неможливо без тривалої підготовки за спеціальними навчальними курсами, які будуть введені до варіативної частини освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів визначеної спеціалізації.

Спеціалізація: Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю