Завершення роботи курсів «Обчислювальна математика з використанням персонального комп’ютера»

15:04, 19-05-2016

На кафедрі вищої математики завершилася робота курсів «Обчислювальна математика з використанням персонального комп’ютера». За період курсу було проведено 54 навчальні заняття, з них 18 годин – лекційні заняття та 36 годин лабораторні. 28 слухачів виявили бажання вдосконалити свої вміння та навики у використанні персонального комп’ютера в обчислювальній математиці.

Викладачами курсів з вищої математики були кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри вищої математики Жихарєва Ю.І. та кандидат технічних наук, доцент кафедри вищої математики Жебка В.В.

Спеціалізація: Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю

Фахівець з інформаційної аналітики та зв’язків з громадськістю є «універсальним спеціалістом», який повинен досконало володіти фундаментальними знаннями з комунікативістики, інформаційно-аналітичної діяльності, лінгвістики, психології, маркетингу, дизайну, технологій нових медіа тощо, а це неможливо без тривалої підготовки за спеціальними навчальними курсами, які будуть введені до варіативної частини освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів визначеної спеціалізації.

Спеціалізація: Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю