Привітання з призначенням на посаду завідувача КВМ

15:21, 23-09-2020

КВМ щиро вітає кандидата фізико-математичних наук, доцента Замрій Ірину Вікторівну з призначення на посаду завідувача кафедри вищої математики Державного університету телекомунікацій.

Бажаємо невпинного руху вперед, цілеспрямованості та підтримки колег-однодумців. Нехай енергія спонукає до прогресивних змін, впевненість допомагає долати перешкоди, а розум –  реалізувати задумане.

Переконані, що спільними зусиллями, ми досягнемо успіху.

З найкращими побажаннями викладачі кафедри вищої математики.