Укр.

Як написати мотиваційний лист при вступі до Університету в 2023 році?

16:16, 01-05-2023

Якщо ви плануєте вступати до університету у 2023 році, то вам необхідно підготувати мотиваційний лист,у якому ви маєте обгрунтувати ваш вибір спеціальності та показати,чому саме ви повинні бути прийняті на навчання.

Ми підготували для вас декілька порад,щодо написання чіткого, логічного та переконливого мотиваційного листа:

1. Ну, по-перше, почніть із побудови його структури. Ваш лист повинен бути логічно організованим. Розбийте його на декілька частин:”шапка”,вступ,основну частину та висновок.

«Шапка» – частина листа, де містяться відомості про адресата (назва закладу вищої освіти, прізвище та ініціали особи, якій адресується лист) та адресанта (прізвище, ім’я, по батькові, адреса для кореспонденції та електронна адреса, номер телефону) – яка розташовується в правому верхньому куті листа.

У вступі вам потрібно вказати університет та спеціальність, на яку ви плануєте вступати.У основній частині ви можете описати свої навички, досвід та досягнення,у сфері що бажаєте опанувати в “стінах” університету.Висновок повинен бути коротким та змістовим.Ви можете підкреслити свою зацікавленість щодо вступу на обрану спеціальність та висловити бажання в навчанні.

1. Дотримання формату.Зверніть увагу,що ваш мотиваційний лист має відповідати вимогам університету,щодо його оформлення:
  • Розмір – 1-2 аркуші:
  • Формат сторінки – А4;
  • Кегль шрифту – 12;
  • Інтервал між рядками – 1,5.

Також слід дотримуватися формального стилю мовлення та уникати використання складних термінів та фраз.

1. Покажіть свою мотивацію. Головна мета цього листа - показати, що ви дійсно зацікавлені в опануванні обраної спеціальності та готові докласти максимум зусиль для її вивчення.Наведіть конкретні приклади, які підтверджують вашу мотивацію та зацікавленість.
  2. Редагуйте свій лист. Після написання першої версії вашого мотиваційного листа візьміть паузу та поверніться до нього зі “Свіжим поглядом”. Перечитайте його уважно та виправте,за наявності,виявлені помилки.Також можна попросити друзів або вчителів перевірити ваш лист та дати поради щодо його вдосконалення.

Також, ділимося з вами шаблонами мотиваційних листів, які допоможуть грамотно і корректно скласти ваш лист:

Написання мотиваційного листа - це важливий процес, який може вирішити долю вашого вступу до університету. Слід пам'ятати, що він повинен бути лаконічним,простим у викладі та переконливим. Використайте ці поради, щоб стати студентом омріяної спеціальності,а саме 126 - Інформаційні системи та технології!

Навчання за даним напрямком у Державному університеті телекомунікацій передбачає вивчення таких популярних напрямків в ІТ,як:

• Розробка програмного забезпечення для різних платформ;
  • Аналіз даних, який включає в себе статистичний аналіз та машинне навчання;
  • Веб-дизайн та розробка, який включає в себе створення веб-сайтів та додатків з естетичним дизайном;
  • Розробка ігор, яка включає в себе проектування та розробку ігор для різних платформ.

Детальніше ознайомитися з навчальною програмою можна за посиланням.

Хочете отримати індивідуальну консультацію? Заповнюйте анкету абітурієнта.

Також,запрошуємо вас до нашого телеграм каналу - де ви зможете дізнаватися актуальну інформацію щодо вступу у цьому році!

Бажаємо вам натхнення в написанні мотиваційного листа та вдалого вступу!