Укр.

Перший, але не останній хакатон START SMART IT!

11:57, 27-05-2023

За організації нашої кафедри та адміністрації інституту ІТ ДУІКТ провели перший конкурс студентських ідей та проектів в напрямках «Internet of things» та «Game development»!

На конкурсі студенти мали можливість представити свої авторські ІТ-проекти, прокачати скілл публічного виступу та подачі своєї роботи, а також отримали безцінний досвід участі в хакатонах.

А переможці отримали цінні призи від ІТ-компаній та університету, а також дипломи, що засвідчують кращі виступи.

Членами журі стали провідні спеціалісти відомих ІТ-компаній України та світу: Huawei, Genesis, IT Cavabang, S&B Systems, Kopen Tech.

Щиро вітаємо всіх учасників з новим професійним здобуттям, яке робить вас на крок ближче до успішної кар’єри ІТ-шника!

Хакатон START SMART IT – це не лише спосіб виграти призи або знайти інвесторів. Це і здобуття безцінних навичок презентації своєї роботи, і покращення взаємодії в команді, і  неймовірні емоції від усвідомлення, що ти перейшов на новий рівень навчання і самореалізації.

Сертифікати, отримані учасниками хакатону, також стануть крутим доповненням в їх резюме, а презентовані роботи – чудовими кейсами у портфоліо спеціаліста.

Надалі плануємо розширювати конкурс та проводити його 1-2 рази на рік, тож готуйте ваші ідеї та вперед до перемоги!

Пишаємось своїми студентами!