Укр.

Творчий вечір в гуртожитку ДУТу (ДУІКТу)

15:01, 12-06-2023

Неймовірний творчий вечір серед наших талановитих студентів! Пісні, танці, нові знайомства і просто чудовий настрій для всіх присутніх.

Дякуємо всім хто взяв активну участь в організації даного студентського заходу, а також тим студентам хто не перестає нас радувати та дивувати своїми творчими та креативними здібностями, а зокрема студента нашої спеціальності, що вже перейшов на третій курс – Карпенка Максима.

Приєднуйся до нас та ставай частинкою великої родини!Бо це був тільки розігрів, а найцікавіше нас чекає ще попереду!

Приєднуйтесь до нашого телеграм каналу щоб бути в курсі всіх новин щодо вступу на нашу спеціальність.

А для охочих поспілкуватись індивідуально про правила вступу в наш університет, потрібно заповнити анкету абітурієнта онлайн.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "126 Інформаційні системи та технології" кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем

Спеціальність: Інформаційні системи та технології

Спеціальність «Інформаційні системи та технології» дає можливість студентам отримати ґрунтовні знання з сучасних інформаційних технологій та знайти перспективну роботу в ІТ-компаніях, у тому числі закордонних. Студенти отримують ґрунтовну математичну та алгоритмічну підготовку, вивчають основні мови програмування, комп`ютерні мережі, операційні системи та інші дисципліни, необхідні для роботи за фахом.

Місцем роботи випускників можуть бути організації, які займаються розробкою та супроводом програмного забезпечення, у тому числі на платформі Web, оператори мобільного зв'язку, Інтернет-провайдери, організації, які використовують комп`ютерні технології.

Спеціальність: Інформаційні системи та технології