Укр.

Вакансії для студентів! Плідне співробітництво кафедри ІПЗАС з ІТ-компаніями VECHIR та Axicore

10:44, 23-06-2023

Наша кафедра прагне до максимально ефективного навчання наших студентів та найскорішого перспективного працевлаштування за спеціальністю.

Саме тому на цьому тижні завідувач кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем Каміла Павлівна Сторчак прийняла участь у теплій зустрічі з представниками українських ІТ-компаній VECHIR та Axicore, де обговорили можливий формат співробітництва та залучення студентів!

І вже сьогодні пропонуємо нашим студентам розглянути вакансії для працевлаштування в ІТ-сфері!

Компанія Axicore надає професійні послуги у сфері комплексних систем безпеки, телекомунікаційних та інженерних систем.

Наразі Axicore готова розглянути студентів по таких вакансіях:

Повний актуальний список відкритих вакансій Axicore доступний на rabota та work ua.

Компанія VECIHIR Телеком є крупним Інтернет-провайдером, який ефективно використовує інформаційні технології, а тому може розв’язати будь-яку задачу бізнесу. Вони є лідерами регіону та охоплюють понад 200 населених пунктів. Інженери компанії використовують високотехнологічну систему зв’язку з перемиканням на резервні канали.

Вакансії VECHIR для студентів:

Повний актуальний список відкритих вакансій VECHIR доступний на rabota та work ua.

Окрім звичайного працевлаштування компанії пропонують стабільність, постійне підвищення кваліфікації та оплачуване навчання, дружню команду професіоналів та перспективу кар'єрного зростання, тож не втрачайте нагоди та пробуйте свої сили!

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем висловлює щиру подяку ІТ-компаніям Axicore та Vechir за зацікавленість у здібних студентах та можливості для них!