Укр.

Вступ 2024: Як подати документи на вступ дистанційно онлайн? Покрокова інструкція

12:00, 07-07-2023

Як цьогоріч вступити до ЗВО онлайн?

Щоб цей процес став для вас простішим, МОН розробили алгоритм онлайн-вступу з усіма важливими датами та деталями.

Якщо ви вступаєте за співбесідами та творчими конкурсами, зверніть увагу:

З 3 до 10 липня (до 25 липня тільки на контракт) вам обов’язково треба зареєструватися на випробування в електронному кабінеті. Для цього є спеціальний модуль: «Реєстрація на вступне випробування (співбесіда, творчий конкурс, фахове випробування)». Такі заяви дають можливість взяти участь у співбесідах та творчих конкурсах, а після їхнього успішного складання – подати заяви на вступ до ЗВО (з 19 липня).

Наголошуємо: заяви на вступні випробування НЕ є заявами на вступ. Це різні типи заяв.

Якщо ви вступаєте за співбесідою або творчим конкурсом, вам треба подати обидва типи заяв в електронному кабінеті.

Джерело: https://t.me/abitblog/915

З’явились питання? Тоді пишіть в телеграм на аккаунт технічної підтримки нашої кафедри.

Приєднуйтесь до нашого телеграм каналу щоб дізнаватися більше цікавих новин з життя кафедри ІПЗАС, де також ви зможете знайти всі деталі щодо вступу на нашу спеціальність - 126 Інформаційні системи та технології.