Укр.

Вступ 2024: Як подати заяву на вступ до закладу освіти дистанційно онлайн? Покрокова фото-інструкція

10:22, 10-07-2023

Для подання заяви на вступ натисніть відповідну кнопку зліва “Подача заяв на вступ” або “Перейти до подачі заяв” знизу:

Після чого з’явиться форма вибору конкурсної пропозиції на вступ до закладу освіти:

В параметрах відбору конкурсної пропозиції заповнюємо усі поля, попередньо вибравши на основі якого документа про освіту, буде здійснюватися вступ до ВНЗ. Після чого натискаємо “Пошук”:

Із запропонованого переліку виберіть потрібну вам конкурсну пропозицію, та натисніть “Подати заяву”:

Після чого, вибираємо джерело фінансування (контракт/бюджет/за ваучером) та вибираєте документ про освіту за яким буде здійснюватися вступ.

При подачі заяви на бюджет, обов’язково вкзауєте пріоритет, при чому 1 - є найвищою пріоритетністю.

Якщо у вас є пільги, то радимо до подачі заяви звернутись до закладу освіти, в який бажаєте вступити, з документами що підтверджують вашу пільгу для внесення її в ЄДЕБО.

Вкажіть чи здобувався обраний освітній ступінь за бюджетні кошти:

Далі вказуєте на свій сертифікат ЗНО/НМТ підвантажуючи ваші результати до кожного з предметів (нмт або зно яких ви складали) натиснувши “Оберіть сертифікат НМТ (ЗНО)”

Якщо вступник має результати НМТ та ЗНО попередніх років, то один з результатів з предметів НМТ можна замінити кращим результатом ЗНО попереднього року, за умови тільки, якщо різниця з предмету складає не більше ніж 15 балів.

Окрім результатів ЗНО та НМТ, необхідно додати мотиваційний лист. З вимогами щодо написання мот. листа освітнього закладу до якого здійснюється подача заяви, можна ознайомитись натиснувши кнопку “Вимоги”. Після чого, для внесення вашого мот. листа необхідно натиснути  “Внести текст мотиваційного листа”:

Тепер перевірте всю введену вами інформацію в заяві, після чого натисніть кнопку “Подати заяви”:

Далі ознайомлюєтесь з інформацією у випливаючому вікні, та якщо згодні натискаєте “Підтвердити”:

Після чого, знизу з’явиться ось таке повідомлення про успішно подану заяву на вступ:

Ваші всі заяви будуть відображатись в модулі “Подані заяви на вступ”:

Після опрацювання вашої заяви закладом освіти, заява набуває статусу : Зареєстровано у закладі освіти.

У разі необхідності, щоб скасувати  заяву, виберіть її та натисніть “Активні дії”, після чого “Скасувати…”

Зверніть увагу! Після встановлення статусу на заяві : “Зареєстровано” або “Затримано” у разі скасування заяви з пріоритетом ви втрачаєте той пріоритет який вказано саме в цій заяві.

Скасувати заяву без втрати пріоритету можно тільки якщо вона має статус: Зареєстровано в ЄДЕБО.

З’явились питання? Тоді пишіть в телеграм на аккаунт технічної підтримки нашої кафедри.

Приєднуйтесь до нашого телеграм каналу щоб дізнаватися більше цікавих новин з життя кафедри ІПЗАС, де також ви зможете знайти всі деталі щодо вступу на нашу спеціальність - 126 Інформаційні системи та технології.

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем бажає Вам успішного вступу!