Укр.

Безкоштовний курс "ОСНОВИ МОБІЛЬНОЇ РОЗРОБКИ. FLUTTER" з сертифікацією для старшокласників, випускників шкіл та коледжів. Старт 17.07.

10:10, 11-07-2023

Запрошуємо випускників шкіл та коледжів України, а також старшокласників на наш безкоштовний курс "ОСНОВИ МОБІЛЬНОЇ РОЗРОБКИ. FLUTTER"

Видаємо сертифікати

Старт: 17.07 (тривалість приблизно місяць)

Формат: онлайн-заняття, чат з матеріалами, завдання

Викладач: Владислав Олександрович Миколаєнко, кваліфікований розробник додатків та програм з більш ніж 5-річним досвідом та рядом успішних проектів

Цей курс є введенням у світ програмування та розробки програмного забезпечення.

Модулі курсу включають:

• основи програмування, а саме різні концепції та мови програмування
  • алгоритми та структури даних, оскільки вони є ключовими елементами розробки ПЗ. Ви дізнаєтесь, як ефективно організовувати дані та обробляти їх для досягнення оптимальних результатів.
  • розробка на Flutter - потужному фреймворку для створення кросплатформенних додатків. Ви навчитеся створювати власні додатки, використовуючи Flutter, і дізнаєтесь про його особливості та можливості.

В кінці курсу ви матимете можливість створити простий додаток щоб застосувати набуті знання на практиці.

Курс є освітньою ініціативою кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій (ДУТ), спрямованою на залучення української молоді до ІТ.

Основною метою цього курсу є залучення людей до програмування та відображення базових принципів та навичок, необхідних для створення додатків, які можна успішно продавати. Ми також розглянемо теми, пов'язані з тим, як стати програмістом, які кроки варто робити і що необхідно уникати у своєму професійному розвитку.

Є всього 15 місць на наш безкоштовний курс "Основи мобільної розробки. Flutter", тож приєднуйтесь, щоб отримати необхідні знання та навички для створення інноваційних додатків, а також навчитися створювати свої власні ІТ-продукти.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/nAbyDKKnC9VHpFGA8