Укр.

Пам'ятка першокурсника кафедри ІПЗАС (спеціальність 126)

09:28, 25-08-2023

Шановні першокурсники спеціальності 126 Інформаційні системи та технології!

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем вітає вас зі вступом!

Вже 1 вересня почнеться новий та вкрай важливий етап вашого життя - навчання в університеті, здобуття вищої освіти.

Саме тут і зараз відкриваються двері до кар'єрних успіхів, самореалізації, благополуччя та надбання свого призвання, професії і положення у суспільстві.

Щиро бажаємо вам, щоб навчання давалося легко і приємно, щоб обрана спеціальність стала для вас рідною, щоб серед одногрупників ви почували себе як у колі рідних людей!

А ось кілька інструкцій, що полегшать вашу адаптацію до навчання :)

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

Розклад занять можна відслідковувати на сайті за посиланням, у мобільному додатку або телеграм-боті.

Щоб знайти розклад своєї групи, зайдіть у розділ "Розклад":

Далі оберіть пункт "Академ. групи":

На оновленій сторінці визначте параметри "Навчально-науковий інститут Інформаційних технологій", ваш курс та назву групи:

Після цього ви побачите актуальний розклад занять. Зверніть увагу, що розклад може змінюватись, тому не забувайте перевіряти його напередодні.

КОРИСНІ КОНТАКТИ

Куратор групи - ваш найвірніший друг і помічник у навчальному процесі. Саме до куратора потрібно звертатися щодо відвідування занять, оплати навчання, потрібної інформації.

Контакти куратора можна знайти у навчальній групі в телеграм. Якщо з цим виникають труднощі - напишіть у telegram-підтримку ПІБ та опишіть проблему, ми допоможемо!

Куратор-студент - старшокурсник, який вже пройшов частину тернистого шляху студента і зможе допомогти у насущних питаннях і проблемах.

Контакт можна знайти у навчальній групі в телеграм. Якщо з цим виникають труднощі - напишіть у telegram-підтримку ПІБ та опишіть проблему, ми допоможемо!

Завідувач кафедри займається організацією роботи викладачів та інших співробітників кафедри, акредитаціями освітніх програм, слідкує за актуальністю навчальних дисциплін та контролює якість викладання.

Контакти: Каміла Павлівна Сторчак, +380 97 946 08 09, кабінет 204

Звертатися варто лише в тому випадку, коли ваш куратор з певних причин не зміг надати допомогу!

Деканат - підрозділ, який займається документообігом всіх спеціальностей ІТ-інституту.Сюди за довідками про навчання, за заліковками і студентськими, за договорами і журналом групи.

Контакти: (044) 249-25-58, кабінет 214

ІЄРАРХІЯ ГРУПИ ТА КОМУНІКАЦІЯ З ВИКЛАДАЧАМИ

У кожній навчальній групі має бути староста і замісник старости, до обов'язків яких входить організація навчальної взаємодії в групі, ведення обліку відвідуваності (журнал у деканаті), а також комунікація з куратором та викладачами.

Кожен викладач в рамках статуту і положень університету визначає регламент проведення занять, здачі завдань та сесії. На початку навчального року староста або замісних має взяти у викладачі робочі контакти та погодити із ним порядок навчання групи, оцінювання та здачі завдань,заліків і екзаменів.

Кожна навчальна дисципліна має свій паспорт - документ, де прописані навчальні теми, параметри оцінювання та інші важливі відомості. Ознайомитися з паспортами дисциплін 126 спеціальності можна тут.

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем вітає зі вступом і бажає продуктивного навчання!