Укр.

Запрошуємо студентів Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій стати кандидатами у Київську міську молодіжну раду!

16:06, 19-09-2023

7 вересня 2023 року відбулася зустріч із кандидатами до складу Київської міської молодіжної ради - про це повідомив Володимир Бондаренко у своєму телеграм-каналі.

Київська міська рада розпочинає формування першого складу Київської міської молодіжної ради при Київській міській раді

Запрошуємо студентів Державного університету Інформаційно-комунікаційних технологій проявити громадську активність та стати членами молодіжної ради рідного міста!

Загальний склад Київської міської молодіжної ради становить не більше ніж 56 осіб віком від 14 до 35 років з фіксованою квотою від різних груп молоді міста Києва (далі – заінтересовані суб’єкти), а саме:

• 23 особи – від органів студентського самоврядування закладів фахової передвищої освіти та вищої освіти, розташованих на території міста Києва (далі – органи студентського самоврядування);
  • 11 осіб – від дитячих та/або молодіжних громадських об’єднань, що зареєстровані в установленому порядку не менше ніж за рік до дня подання документів для участі у формуванні складу Київської міської молодіжної ради та провадять діяльність у сфері молодіжної політики на території міста Києва, мають підтвердження реалізованих ними проєктів за рахунок бюджетних та/або залучених коштів, що свідчить про систематичність провадження діяльності у сфері молодіжної політики на території міста Києва.

Відповідний досвід діяльності громадського об’єднання та реалізованих ним проєктів може бути підтверджений щорічними та іншими звітами громадського об’єднання, повідомленнями у засобах масової інформації, іншою інформацією про реалізовані громадським об’єднанням проєкти у сфері молодіжної політики, що визначено її завданнями згідно з частиною другою статті 3 Закону України «Про основні засади молодіжної політики».

• 3 особи – від громадських об’єднань учасників бойових дій, що зареєстровані в установленому порядку не менше ніж за рік до дня подання документів для участі у формуванні складу Київської міської молодіжної ради та провадять діяльність у сфері молодіжної політики на території міста Києва, мають підтвердження реалізованих ними проєктів за рахунок бюджетних та/або залучених коштів, що свідчить про систематичність провадження діяльності у сфері молодіжної політики на території міста Києва.

• 11 осіб – від органів учнівського самоврядування міського та адміністративних районів міста Києва за поданням відповідних органів учнівського самоврядування (по 1 представнику від міського та кожного із районних органів учнівського самоврядування).
  • По 1 представнику – від молодіжних організацій політичних партій, представлених у депутатських фракціях, утворених на I сесії Київської міської ради відповідного скликання.
  • 1 особа – від Київської Малої академії наук (за поданням Київської Малої академії наук).

Якщо ви виявили бажання бути членом Київської міської молодіжної ради і відповідаєте вимогам, встановленим рішенням, просимо подати на розгляд документи згідно переліку на офіційному сайті за посиланням.