Укр.

Вступ 2024: Пробне НМТ 2024 року онлайн

11:12, 01-11-2023

Із року в рік кожен випускник навчального закладу в Україні, який бажає вступити до ВНЗ повинен здати НМТ з трьох обов’язкових предметів (Математика, Українська мова, Історія України). В залежності від кількості набраних учасником балів з цих предметів і буде складатися подальша доля вступу до університету на бюджет або контракт.

Тому вже потрібно готуватись до майбутніх тестувань, а допоможе із цим: “Пробне тестування НМТ 2024”!

На Пробному ЗНО(НМТ).Онлайн на вас чекають:

Пробні тестування з усіх предметів НМТ

Усі учасники одночасно проходять тестування, перевіряючи свій рівень знань та психологічну підготовленість у реальних умовах.

Відеорозбір результатів

Відео з поясненням розв'язку кожного завдання та аналізом типових помилок.

Доступ до матеріалів

Якщо тестування вже відбулося, учасники отримують доступ до матеріалів та інструкції з виконання тестування, щоб пройти Пробне ЗНО (НМТ) самостійно.

Додаткові сюрпризи та бонуси для старшокласників

Під час реєстрації 10% учасників отримують бонус — промокоди на знижку від 10% на курси підготовки до ЗНО(НМТ) та інші приємні сюрпризи від освітнього центру Yavkursi!

Щоб прийняти участь у пробному НМТ онлайн, необхідно перейти за посиланням та зареєструватись.

Зареєстровані учасники отримують можливість безоплатно пройти Пробне ЗНО (НМТ) та доступ до всіх матеріалів.

• Пробне НМТ з української мови та математики - 25.11;
  • Пробне НМТ з історії та англійської мови - 26.11.

Офіційний сайт реєстрації Кількість учасників обмежена.

Для учнів Києва реєстрація безкоштовна до кінця тижня Пробне ЗНО (НМТ). Онлайн проводиться з 2020 року за підтримки Міжнародного інституту інновацій.