Codefinity відкриває доступ до курсів з програмування для українців

10:57, 29-12-2023

Освітня платформа для вивчення програмування Codefinity з екосистеми Genesis відкриває доступ до понад 70 курсів.

«Попит на ІТ-освіту в Україні залишається високим. До того ж здобути базову ІТ-освіту стало значно легше. Багато технологічних компаній та організацій пропонують безоплатні навчальні програми, курси, воркшопи й лекції. Відтепер серед них і освітня платформа для навчання програмування Codefinity.

Щоб отримати безоплатний доступ до навчання, потрібно авторизуватися за допомогою Дія.Підпису.

Важливо, що так для українців відкриваються можливості обʼєднуватися з міжнародним комʼюніті, щоб обмінюватися знаннями та досвідом», — зазначає віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Як отримати безоплатний доступ?

1. Перейдіть за посиланням
  2. Натисніть «Почати безкоштовно»
  3. Виберіть, як зареєструватися — Facebook або Gmail
  4. Підтвердьте особу Дія.Підписом

На платформі доступні курси з декількох напрямів, основні з яких — Python, Data Science, Data Analytics, SQL. Всього у Codefinity сотні тисяч студентів, серед яких — співробітники Microsoft, Google та інших Big-tech компаній.

«Ми пов’язуємо своє майбутнє з Україною, тож якість освіти — це один зі стратегічних напрямів, в який ми будемо вкладатися. Для того, щоби конкурувати зі світовими технологічними бізнесами, потрібно мати не гірший рівень IT-освіти. Наразі ж всі охочі можуть здобути необхідні навички та опанувати напрям, який сподобався найбільше. Якщо хоча б частина з усіх, хто доєднається до платформи, працюватиме з цифровими продуктами, наші зусилля точно не будуть марними», — говорить співзасновник і CEO Genesis Володимир Многолєтній.

Джерело

Таким чином наші студенти можуть заглибитись у пізнанні якогось одного певного напрямку або навіть їх цілого ряду, для набуття навичок, які згодом зможуть їм стати в нагоді для побудови власної кар'єри у сфері ІТ.

Також запрошуємо вас підписатись на наш телеграм-канал де регулярно викладаються всі новини з життя кафедри ІПЗАС  та правила вступу до нас.

А детальніше ознайомитися з навчальною програмою 126 спеціальності можна за посиланням.