Черговий, але не менш важливий здобуток викладача кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем - Завацького Владислава Олександровича

11:11, 02-02-2024

Новим здобутком нашого викладача стало успішне проходження курса від компанії Sigma Software, за що він і був почесно нагороджений сертифікатом даної компанії.

Sigma Software - шведсько-українська компанія, яка надає послуги з розробки програмного забезпечення, графічного дизайну, тестування та підтримки. Системи, які вони розробляють приносять користь клієнтам в автомобільній, телекомунікаційній, авіаційній, рекламній, ігровій індустрії, банківській справі, нерухомості та охороні здоров’я.

Навчання відбувалося на протязі тижня у дистанційному форматі.

Під час курсу Владислав мав можливість приймати участь у вебінарах, темами яких були:

• Штучний інтелект у сучасному світі;
  • Сучасні ефективні способи по роботі із цільовою аудиторією;
  • Види, етапи та Ботлнеки співбесід в сучасних ІТ-компаніях;
  • Стратегії та Ефективність співпраці зі ЗМІ у промоції освітніх ініціатив;
  • Сучасні підходи для професійного розвитку SoftSkills у викладачів;

Таким чином, він зміг не тільки поліпшити вже наявні знання у вищезазначених областях, але й розширити свій кругозір відкривши для себе нові, раніше незвідані напрямки які тепер стануть йому в нагоді під час навчання наших студентів!

Пишаємось нашим співробітником і виражаємо йому подяку за безприпинне вдосконалення власних навичок!

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем запрошує до навчання на спеціальність 126 Інформаційні системи та технології та бажає успішного вступу!