Укр.

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем запускає новий курс «Основи фронтенд розробки» для своїх студентів п’ятого курсу!

17:07, 14-02-2024

Курс «Основи фронтенд розробки» - це практичний курс для ознайомлення з основними технологіями сучасної фронтенд розробки, а саме HTML, SCSS, React, Next.js та багато іншого.

Проведенням новітнього курсу займатиметься фахівець-практик Анісімов Руслан Євгенович, який у свою чергу працює за цим напрямком вже кілька років.

Формат у якому буде проходити курс: дистанційний.

Сам же Руслан Євгенович, з цього приводу, стверджує що:” Не дивлячись на те що заняття будуть проводитись дистанційно, сильний нахил буде саме на практику, адже навчитись щось робити можна лише спробувавши зробити це самостійно”.

Завдяки подібній ініціативі наші студенти зможуть розширити свій кругозір освоївши для себе новий напрямок в ІТ сфері, в якому кожен зможе знайти щось для себе.

Дякуємо Руслану за внесення практичного досвіду у розвиток наших майбутніх спеціалістів, і бажаємо вдалого проведення даного курсу!

Хочеш теж вивчати фронтенд розробку, або може ІоТ-технології? Але ти все ще не вступив до нас на навчання, тоді чого чекаєш?

Приєднуйся до нашого телеграм каналу, щоб бути в курсі усіх новин щодо вступної кампанії у цьому році.

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем запрошує всіх охочих до себе на навчання!