Компанія-партнер кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем, Smart Synergy передає в користування Навчально-науковому інституту інформаційних технологій 40 ліцензій Microsoft 365!

14:58, 15-03-2024

11 березня в Навчально-науковому інституті Інформаційних технологій Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій відбулася презентація Microsoft 365 від компанії Smart Synergy, яка надала нам безкоштовно 40 ліцензій!

Під час презентації ПЗ, представник компанії розповів про цілу низку позитивних сторін у застосуванні ліцензійного “софту” в навчальному процесі, починаючи від використання набору базових програм таких як:

• Microsoft Word, Excel, Powerpoint;
  • Teams;
  • Outlook…

І закінчуючи створенням та проходженням власних тестів з подальшим зберіганням даних у хмарному середовищі.

З мінусів можна виділити не маленьку вартість самого продукту - 60$/місяць за один акаунт. Проте, компанія Smart Synergy в рамках співробітництва з нашою кафедрою, ухвалила рішення про виділення 40 ліцензій Microsoft 365 типу – А3, для подальшого використання викладачами ННІІТ в освітньому процесі.

Дане програмне забезпечення допоможе нашим викладачам організувати власне віртуальне робоче середовище, та дуже спростить деякі аспекти викладання. За що кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем від імені всього інституту ННІІТ висловлює подяку своєму партнеру за вклад компанії у навчальний процес!