Кар’єрний шлях від бакалавра до доктора філософії у Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій!

14:13, 08-04-2024

В минулому студент нашого Університету, а тепер доктор філософії на посаді доцента, Хоменчук Владислав Олегович навчає наших студентів принципам побудови інформаційних систем та взаємодії з кінцевими пристроями.

01.04.2024 старший викладач кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем Хоменчук Владислав Олегович отримав диплом доктора філософії! Владислав Олегович продемонстрував  гідний приклад того, що доклавши максимум зусиль та завзятості, можна досягти своєї мрії.

Протягом роботи на кафедрі Владислав Олегович сумлінно викладає дисципліну “Моделювання ІоТ advance”, метою якої є отримання студентами теоретичних знань та практичних навичок щодо принципів побудови інформаційних систем та взаємодії з кінцевими пристроями. Опанувавши дану дисципліну студенти набувають навички:

• Здатність аналізувати об'єкт проектування та його функціонування, орієнтуватись в предметній сфері;
  • Можливість проектувати, розробляти та використовувати засоби реалізації інформаційних систем, технологій та інфокомунікацій;
  • Здатність до абстрактного мислення, аналізу та розуміння професійної діяльності.

Внесок Владислава Олеговича, як і всіх викладачів кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем у освіту наших студентів є вагомим, а досягнення, які вони здобувають починаючи з другого курсу, цьому пряме підтвердження.

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем висловлює подяку кожному своєму викладачу за їх внесок у розвиток освіти студентів та вітає Хоменчука Владислава Олеговича з його науковим ступенем!