Вступ 2024: Оновлено дату та умови вступу до магістратури та аспірантури ДУІКТ: що треба знати абітурієнтам

18:25, 15-04-2024

У 2024 році для вступу до магістратури або аспірантури обов’язковою умовою є здача ЄВІ. Реєстрація на основну сесію Єдиного вступного іспиту відбудеться вже з 07 до 29 травня, а на додаткову: 17–21 червня 2024 року!

ЄВІ або єдиний вступний іспит - це форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра та доктора філософії на основі здобутого раніше ступеня вищої освіти.

Тест містить два блоки завдань:

• Тест загальної навчальної компетентності / ТЗНК (максимально можна набрати 33 бали);
  • Тест з Іноземної мови: англійської, іспанської, німецької, французької - на вибір вступника (максимально 30 балів).

Блок ТЗНК складається з двох компонентів: вербально-комунікативного та логіко-аналітичного.

Вербально-комунікативний компонент включає такі складники:

1. Критичне читання;
  2. Аналітичне письмо;
  3. Комунікація й медіація.

Логіко-аналітичний компонент включає наступні складники:

1. Логічне мислення;
  2. Аналітичне мислення.

На проходження першого блоку завдань з ТЗНК відведено 75 хвилин.

Блок з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської на вибір вступника) містить у собі дві частини: читання і використання мови.

Які у свою чергу складаються з:

1. Завдання на встановлення відповідності;
  2. Завдання з вибором однієї правильної відповіді;
  3. Та завдання на заповнення пропусків у тексті.

На виконання блоку з іноземної мови відведено 45 хвилин.

Свої результати (тобто кількість набраних тестових балів за правильно виконані завдання) учасники тестування будуть знати після завершення роботи над тестами ЄВІ. За таблицею переведення тестових балів результат кожного блоку буде переведено в рейтингову оцінку за шкалою 100–200 балів.

Більш детально ознайомитись з тонкощами проведення ЄВІ та щодо вступної кампанії у цьому році можна за посиланням у нашому телеграм каналі!

Не зволікайте підпискою! А усіх зацікавлених поринути у світ ІТ, кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем запрошує до себе на навчання!