Укр.

Компанія-партнер Huawei запросила студенток ДУІКТ на конкурс до Літньої школи жіночого лідерства

10:31, 25-04-2024

Компанія-партнер Huawei кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем запрошує всіх охочих студенток взяти участь в Інтенсивній міжнародній програмі Європейської академії лідерства (European Leadership Academy), яка відбудеться у Варшаві з 21 по 26 липня 2024 року!

Програма складатиметься з майстер-класів, командних проектів та активного навчання. Це буде концентрація виступів експертів світового рівня, лідерів думок і підтримки наставників для інтенсивного тижневого навчання, яке можна порівняти з програмами MBA (Master of Business Administration) вищого рівня провідних університетів.

Іншими словами, програма створює платформу на якій наші студентки разом із жінками з усієї Європи зможуть спілкуватися, ділитися досвідом і підтримувати одна одну відповідно до європейського духу співпраці та солідарності, обидві ініціативи спрямовані на досягнення більш інклюзивної цифрової ери та надати жінкам можливість очолити технологічну революцію.

Щоб прийняти участь у конкурсному відборі на дану програму, охочі кандидатки повинні заповнити онлайн анкету та завантажити коротке відео про свою мотивацію до 30 квітня 2024 року.

Відібрані учасниці отримають повну стипендію для проходження програми.

Переглянути відео з відгуками учасниць програми «Школа жіночого лідерства в цифрову епоху» Європейської академії лідерства можна за посиланням.

Усі подробиці та реєстрація на конкурсний відбір ви можете знайти на офіційному сайті Європейської академії лідерства.

Дякуємо компанії Huawei за чергову надану можливість розвитку наших студентів та розширення партнерських відносин!