Підбірка безкоштовних ІТ-курсів для студентів від кафедри ІСТ

12:16, 22-04-2020

У нинішніх обставинах ми усі переконалися, як важливо мати навички, що дають нам можливість працювати віддалено. Кафедра інформаційних систем та технологій прагне випускати максимально затребуваних та високооплачуваних спеціалистів, тому нижче представлена підбірка безкоштовних онлайн-курсів ІТ-тематики, які розширять ваші знання у цій сфері.

Безкоштовний онлайн-курс «Основи тестування програмного забезпечення» розроблений спеціально для новачків в галузі тестування ПЗ.

В курс включено максимум корисної інформації, яка знадобться на старті роботи на посаді тестувальника, а також допоможе розібратися в напрямі подальшого розвитку у спеціальності.

При роходженні онлайн-курсу ви навчитеся відрізняти баг від фічі, описувати баг-репорти в системі обліку помилок Mantis Bug Tracker, попрактикуєтесь в тестуванні різноманітного софта – ігор, мобільних і PC-додатків. Та ще дуже багато цікавого.

Пізнайте основи професії веб-дизайнера з нуля, за 6 великих занять під наглядом професіонала, з домашніми завданнями та постійною практикою.

Вивчіть основи верстки та веб-розробки в одному онлайн‑курсі з перевіркою ДЗ та підтримкою особистого наставника!

Базовий курс, де ви ознайомитесь з основними принципами web-розробки. Доступний в будь-який момент на сайті Microsoft Virtual Academy.

Курс присвячено основним принципам веб-розробки, серверним технологіям та особливостям роботи web-додатків. Вивчіть особливості HTTP протокола, розберіться з забезпеченням безпеки. Вивчіть технології node.js, ajax, WebSocket і т.д. Курс доступний у відеозаписах на сайті ІНТУЇТ.

Вивчення мови програмування з перших кроків. Основні принципи, синтаксис, особливості. Цікаві приклади, хитрощі та нюанси. Переваги і важливі особливості МП. Відео доступні на сайті Stepic.

Цікавий курс по мові програмування, без якого складо собі уявити будь-яку анімацію або інтерактивні сторінки сайтів. Автори курсу – практикуючі розробники з компанії Яндекс. Доступний у відео постійно.

• PHP/MySQL (+ платний сертифікат)

Цікавий інтерактивний безкоштовний курс від Fructcode. Доступ до відео та завдань відткритий на постійній основі. Можна змагатися з іншими користувачами по рейтингу досягнень. При бажанні ресурс може видати сертифікат, але за нього потрібно заплатити.

Вивчення принципів роботи з базами даних, оптимізація структури під web, вивчення noSQL, робота з великими масивами. Доступний на ресурсі ІНТУЇТ в форматі відео.

Курс дозволить вивчити основи програмування на мовах С і С++. В його рамках ви засвоїте основні поняття – алгоритми, змінні, управляючі елементи, процедури і функції і т.д. Вивчите роботу циклів і роботу з файлами, навчитесь вирішувати складні математичні задачі за допомогою МП. Курс був розроблений для студентів, але також може бути дуже корисним для самоосвіти. Відео можні подивитись в зручний час на сайті ІНТУЇТ.