06 жовтня 2021 з 15:40 до 16:20 відбудеться відкрита зустріч із членами експертної групи акредитаційної комісії

13:05, 04-10-2021

Шановні освітяни!

З 06 по 08 жовтня 2021 року на кафедрі Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем Державного університету телекомунікацій відбудеться акредитація освітньої програми Інформаційні системи та технології спеціальності Інформаційні системи та технології другого (магістерського) рівня вищої освіти.

6 жовтня 2021 з 15:40 по 16:20 відбудеться відкрита зустріч з членами експертної групи акредитаційної комісії. Запрошуються усі охочі учасники освітнього процесу (крім гаранта ОП та представників адміністрації Державного університету телекомунікацій).

Посилання для підключення:

Відкрита зустріч з експертною групою: ID42815 Державний університет телекомунікацій ОП 126 "Інформаційні системи та технології" Магістр

Час: 06 жовтня, 2021 15:40

Підключитись до конференції Zoom:

Код доступу: 43Y0hE

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "126 Інформаційні системи та технології" кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.