Маркетологи – найкращі по всім номінаціям!

10:22, 14-11-2023

«Освіта надає людині гідність»

Дені Дідро

Щорічно кафедра маркетингу нагороджує найкращих маркетологів року.

Дуже приємно, що ми змогли відкрити студентів, які проявили себе неочікувано приємно, активно, наполегливо, допитливо. За особливі досягнення в номінації «Справжній сюрприз» Грамотами нагороджені:  Сичова Марина, Манжос Поліна, Гутник Владислав, Кихтенко Аміна, Рязанцев Володимир.

Наступних номінантів теж можна було б віднести до цієї ж номінації«Справжній сюрприз». Однак, ми вирішили виділити їх окремо. Це наші студенти, які дуже рано стали дорослими, які є зразком мужності, сміливості, відваги. За особливі досягнення в номінації «Непореборна мужність» Грамотами нагороджені:магістрГрачов Богдан, який паралельно з навчанням захищає нашу країну - немає більш благородної місії, ніж захист свого народу та рідної землі; студент 4 курсу Корсун Костянтин, як волонтер їздить у самі небезпечні райони, допомагає українським військовим.

Для того, щоб добитися успіху у житті дуже важливо бути старанним і наполегливим. Наступна номінація присвячена тим, хто знає, чого хоче від життя, від навчання в університеті, та старанно йде до наміченої цілі. Бо старанність - якість, без якої неможливо досягти результатів. За особливі досягнення в номінації «Зразкова старанність» Грамотами нагороджені: Мєдєнцева Олександра, Яговенко Владислав, Лукʼяненко Юлія, Дудар Віталій, Бондаренко Степан.

Старанність і наполегливість – дуже важливі. Але успіх у професії пов'язаний і з іншими особистісними якостями, які проявляються вже зараз, у навчанні. Повага оточуючих завжди є у тих, хто має особисту відповідальність за скоєні вчинки, за доручену справу. Відповідальність є проявом сили характеру та життєвої позиції. За особливі досягнення в номінації «Зразкова відповідальність» Грамотами нагороджені: Шваб Марина, Капітанчук Анастасія, Ярова Даша, Свиридюк Настя, Свіренкова Крістіна.

Цілеспрямованість – це вольова якість людини, що виявляється в її бажанні та вмінні досягати своєї метиЄ студенти, яких просто вражає і викликає велику повагу. За особливі досягнення в номінації «Непохитна цілеспрямованість» Грамотами нагороджені: Усачова Ольга, Совпель Данило, Галівець Єлізавета, Титаренко Нікіта, Грабова Поліна.

Одне з правил успішної людини – бути активним та енергійним. Не всім це вдається. Сьогодні багато хто з нас просто  не встигає за щоденним ритмом життя. Можемо попросити поділитися досвідом наших енерджайзерів – активних та невтомних! За особливі досягнення в номінації «Містер Energizer» Грамотами нагороджені:  Майстренко Андрій, Шинкарук Назар,    Філоненко Олександр,  Поліщук Назар.

У наш час просто неможливо досягти успіху, не знаючи англійської мови. Вивчення мови допомагає розвивати логічне мислення, розуміти світові тренди,  вільно орієнтуватися в інтернет-просторі, відкриває нові кар'єрні та освітні можливості. Для тих, хто бажає отримувати заробітну плату не у гривнах, а у доларах – наступна номінація. За особливі досягнення в номінації «English Speaker» Грамотами нагороджені:  Рознай Анастасія, Алієва Дарина, Кротова Домініка, Богуш Світлана.

Багато хто з вас зараз знаходиться далеко від дома, є такі, хто особисто пережив жахи війни. Тому так важливо мати справжню дружню підтримку.  Дуже добре, що є студенти, які завжди дарують оточуючим іскорки своєї доброти,  щирості і дружелюбності. За особливі досягнення в номінації «Душа компанії» Грамотами нагороджені: Нечитайло Аделіна, Макаренко Діана, Міняйло Костянтин, Сингаївська Єлізавета.

У нашому світі високої турбулентності, у світі, переповненому тривожною інформацією, ми мимоволі потрапляємо у вирій негативних емоцій та думок. Тому, не менш важливою якістю в наші стресові часи є можливість знаходити позитив, заряджати інших яскравими емоціями,підтримувати надію, що б не сталося. За особливі досягнення в номінації «Міс/ Містер Антистрес» Грамотами нагороджені: Марченко Марія, Циганок Артем, Ревкевич Ярослава, Піроженко Євгенія.

Ще якіякості мають бути у справжнього маркетолога? Дуже важлива якість - вміння переконати будь-кого, комунікабельність. вміння налагоджувати контакти, бути приємним співрозмовником та активним слухачем. За особливі досягнення в номінації «Сила художнього слова» Грамотами нагороджені:   Кірімов Богдан, Єгоров Дмитро, Фролова Дарина, Попович Вероніка.

Успішний маркетолог – це завжди джерело ідей, креативний, наділений багатою фантазією і здатністю нестандартного погляду на буденні речі. Як генерувати ідеї і втілювати їх у практику підкажуть номінанти у наступній категорії. За особливі досягнення в номінації «Генератор ідей» Грамотами нагороджені: Петренко Марія, Тисячна Інна, Бутенко Нікіта, Рижа Анастасія, Заєць Марія.

Ми сьогодні говорили про якості успішних маркетологів. Але це – не просто майбутні маркетологи. Вони – наші майбутні випускники, нашагордість і надія.І нам хочеться завжди пишатися не лише їх професіоналізмом, а й вихованістю, інтелігентністю. Інтелігентність - це здатність до розуміння, до сприйняття, це терпиме, доброзичливе ставлення до світу і до людей.Номінація «Зразок інтелігентності» саме для таких студентів. За особливі досягнення в номінації «Зразок інтелігентності» Грамотами нагороджені:Сень Вікторія, Абдієва Тамара, Малиновський Артем, Щур Софія, Носко Альона, Ясир Роман.

Можна багато проговорили про різні складові сучасного успішного маркетолога. Але, навіть ті, хто не ввійшов у номінації, заслуговують на повагу, тому що всі вони дуже талановиті особистості.