REX 2023 - можливість зануритися у цікавий світ реклами для студентів – маркетологів

10:05, 21-11-2023

Студенти кафедри маркетингу відвідали відновлену виставку поліграфії та реклами REX-2023! Це стало цікавою і пізнавальною подією. На виставці було представлено величезне різноманіття рекламних матеріалів, від білбордів і рекламних плакатів до листівок та буклетів. Один з найцікавіших аспектів виставки - це був розділ про поліграфію. Була можливість побачити різні типи друку, від звичайного лазерного друку до високоякісного офсетного друку. Дослідження процесу друку та його використання в рекламних потребах були дуже захоплюючими. Також на виставці було представлено безліч технологій та програмного забезпечення для дизайну та розробки рекламних матеріалів як частини маркетингу. Багато компаній демонстрували свої останні розробки, що дозволяють зробити рекламу більш ефективною та привабливою для аудиторії.

Студенти, які відвідали виставку реклами, залишили дуже позитивні відгуки про цю подію. Вони відмітили, що виставка була дуже цікавою і корисною для їхнього майбутнього професійного розвитку. Багато студентів відзначили, що вони отримали велику кількість нових інформаційних матеріалів, які вони будуть використовувати під час написання своїх курсових та дипломних проектів з маркетингу та реклами.

Студенти були приємно вражені різноманіттям і оригінальністю рекламних кампаній, що були представлені на виставці. Вони отримали можливість оглянути різні види реклами - від телевізійних роликів до соціальних медіа кампаній. Також, студенти були задоволені тим, що вони могли вільно спілкуватися з фахівцями рекламної галузі, поставляти їм питання і дізнаватися у них корисні поради. Деякі студенти виділили, що виставка допомогла їм побачити, які технології використовуються в рекламі та які нові тренди на ринку. Це надихнуло їх на пошук нових ідей та розвиток власних навичок у цій галузі.

Відвідування виставки надало можливість нашим студентам зануритися у цікавий світ реклами та пізнати особливості майбутньої професії!