Digital Retail & Ecommerce Forum - форум про цифровізацію роздрібної торгівлі: креативні ідеї, сучасні технології для успішного майбутнього

10:30, 20-11-2023

17.11.2023 завідувач кафедри маркетингу Олена Виноградова і доцент Ірина Совершенна відвідали Digital Retail & Ecommerce Forum

На форумі провайдери презентували ІТ-рішення для ритейлу, а самі ритейлери ділилися досвідом цифровізації своїх компаній.

Серед учасників були: ритейлери, логістичні компанії, представники сектору е-комерс, маркетплейси, фінтех та ІТ, зокрема:  Comfy, Фокстрот, Територія мінімальних цін, Samsung Experience Store, Епіцентр К, PROSTOR, Антошка, ОККО, Fozzy Group, Metro, АГРОМАТ, VARUS.UA, MebelOK.ua, Rozetka, Будинок Іграшок, та інші.

Інструментарій цифрового маркетингу,  можливості ІТ технологій для рітейлу та бізнесу, практичний досвід застосування  штучного інтелекту для рішень онлайн і офлайн торгівлі, маркетингу, бізнесу та багато інших питань було розглянуто на Digital Retail & Ecommerce Forum.

Такі заходи – чудова нагода розширити коло компаній – партнерів кафедри, практиків – майбутніх роботодавців для наших випускників. Було досягнуто домовленості щодо напрямків майбутнього співробітництва – зустрічі за студентами, нові місця практики тощо.

Ідеї, якими щиро ділилися провідні представники маркетингової та ІТ індустрії, знайдуть своє втілення в кейсах для практичних занять, оновленому змісті дисциплін, пропозиціях по вдосконаленню освітньої програми.  Все це підвищує рівень сучасності та актуальності змісту навчання для наших здобувачів – маркетологів.